Kasetony Reklamowe Kielce

Kasetony reklamowe

Producent nowoczesnych kasetonów reklamowych na wymiar z usługą montażu.
Kaseton Reklamowy

Kasetony reklamowe

Kaseton reklamowy to nowoczesna i elegancka reklama zewnętrzna, która nada ekskluzywny charakter Twojego lokalu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje kasetonów, począwszy od eleganckich kasetonów z dibondu, po standardowe kasetony, w profilach aluminiowych, z licem z plexi. Do produkcji kasetonów reklamowych wykorzystujemy nowoczesne technologie, wysokiej jakości komponenty oraz markowe, energooszczędne diody LED zapewniające długą, bezawaryjna pracę oświetlenia.

Potrzebujesz indywidualnego kasetonu na wymiar?
Nie ma problemu napisz lub zadzwoń do nas wykonamy dla Ciebie bezpłatna wycenę tel 536-270-245

Kasetony z dibondu

Kasetony  z dibondu z wyfrezowanymi literami, są obecnie jedną z najczęściej spotykanych form reklamy. Cieszą się ogromną popularnością pośród firm oraz punktów usługowych z każdej branży. Wyprodukowane, z kompozytowej płyty dibond, wypierają tradycyjne szyldy, ze względu na wysoką wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz prestiżowy wygląd.

Kasetony z dibondu są lekkie, ale równocześnie sztywne i mocne. Pozwalają na długą eksploatację kasetonu, nawet po latach użytkowania. Kasetony najczęściej mają frezowane lico z logiem firmy lub sloganem. Zastosowanie wewnętrznego podświetlenia LED sprawia, że podświetlona zostaje tylko wyfrezowana część kasetonu co nadaje reklamie wyjątkowego efektu.

Szczegóły uzależnione są od projektu i rodzaju umieszczonej na kasetonie grafiki, ustalamy je w porozumieniu ze zleceniodawcą w fazie realizacji zlecenia.

Kaseton z dibondu